Bonding zębów Warszawa

Bonding zębów (remodeling) Warszawa - natychmiastowa zmiana kształtu oraz koloru zęba kompozytem i nie tylko!

Bonding zębów czyli zmiana kształtu zębów, a w wielu przypadkach również koloru, która zaczęła funkcjonować w nomenklaturze potocznej jako bonding. W stomatologii bonding jest jednak pojęciem znacznie szerszym, ponieważ obejmuje pełen zakres wiązań kompozytowych oraz ceramicznych z wytrawioną wcześniej powierzchnią zęba. W naszej placówce oferujemy wszystkie dostępne formy bondingu i poprawy estetycznej zębów, ale z zachowaniem prawidłowej funkcji żucia (analiza okluzyjna), która pełni niezwykle istotoną rolę w trwałości wykonanych korekt kompozytowych lub ceramicznych, a która bardzo często jest pomijana przez wielu dentystów.

bonding zębów Warszawa

Rodzaje wykonywanego bondingu:

  • Bonding - Korekta kształtu zęba kompozytem
  • Licówki kompozytowe
  • Licówki pełnoceramiczne
  • Korony kompozytowe
  • Korony pełnoceramiczne

Ile kosztuje bonding zębów?

Bonding zębów w Dental Avenue Warszawa kosztuje od 600 zł do 1 000 zł za ząb. W zależności od ilości zębów, których kształ i funkcja zostaną zmienione, całkowity koszt może wynieść od 5 000 zł do 20 000 zł.

Wady i zalety bondingu kompozytowego

Największą zaletą bondingu i remodelingu zębów jest natychmiastowa przemiana uśmiechu z uwzględnieniem kształtu zębów oraz ich koloru. Jeśli bonding wykonywany jest z kompozytu, jest to również rozwiązanie znacznie tańsze od pełnoceramicznych rozwiązań protetycznych. Jednak należy pamiętać, że kompozyt światłoutwardzalny jest materiałem znacznie mniej trwałym od koron pełnoceramicznych. Dużo łatwiej jest zetrzeć lub uszczerbić taką powierzchnię. Nie jest to również rozwiązanie długotrwałe. Powierzchnie żujące z czasem mogą ulec starciu i po kilku latach niezbędna może okazać się ich koretka.

Cennik - bonding zębów w Dental Avenue Warszawa

Konsultacja protetyczna 150 zł
Bonding / Zmiana kształtu korony zęba kompozytem 600-1000 zł
Licówka kompozytowa 1000-1200 zł
Licówka porcelanowa 2200-2500 zł
Korona porcelanowa (zęby przednie od 3-3) od 2500 zł
Korona porcelanowa zęby boczne od 2200 zł
Inley kompozytowy / onley od 200 do 700 zł
Inley porcelanowy / onley od 1400 zł

Protetycy przyjmujący w klinice stomatologicznej Dental Avenue:

lek. dent. Daniel Domański

Dentysta, Protetyk

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonat chirurgii stomatologicznej i protetyki. W 2018 ukończył 10 miesięczne Practiculum Implantologii akredytowane przez OSIS- EDU oraz zdając egzamin końcowy przed Komisją Egzaminacyjną zdobył Certyfikat Umiejętności Implantologicznych Vivadental. Wyróżnia go empatyczne podejście do Pacjentów- interesuje się psychologią, co pozwala mu bezstresowo leczyć pacjentów.

lek. dent. Lidia Bombuszkar-Cichy

Dentysta, Protetyk

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. W klinice Dental Avenue zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką oraz stomatologią zachowawczą. Dbając o jakość wykonywanych zabiegów pracuje w powiększeniu korzystając z mikroskopu. W pracy stawia na indywidualne podejście do pacjenta, a współpraca zespołowa to klucz do osiągnięcia sukcesu leczenia.

lek. dent. Filip Al-Ayed

Endodonta, Protetyk

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. W pracy zawodowej skupia się na leczeniu endodontycznym z użyciem mikroskopu i maszynowych systemów pilnikowych oraz restoracji zębów z użyciem włókna szklanego. Posiada również doświadczenie w skomplikowanych ekstrakcjach zębów. Jest nastawiony na dalszy rozwój posiadanych kwalifikacji oraz zdobywanie umiejętności z zakresu nowoczesnych technik stomatologicznych. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu endodoncji mikroskopowej oraz odbudów estetycznych z bezpieczną przebudową zwarcia.

W Dental Avenue zajmuje się leczeniem endodontycznym pierwotnym i powtórnym z użyciem mikroskopu i nowych systemow endodontycznych (Reciproc Blue, V-TAPER, Mtwo), odbudowami z użyciem wkładów z włókna szklanego, odbudowami estetycznymi zębów przednich i bocznych metodą flow-injection, wykonuje stałe prace protetyczne, takie jak licówki i korony pełnoceramiczne, inlaye, onlaye, endokorony.

Zadzwoń +48223988888
Messenger
Instagram