dobry dentysta Warszawa zespół

Zespół Dental Avenue

Wieloletnie doświadczenie, dobrany i wspierający się zespół świetnych specjalistów, którzy bazują na sprawdzonych i pewnych rozwiązaniach oraz przyjazna atmosfera - oto nasz przepis na gwarancję zdrowia Twojego uśmiechu.

lek. dent. Joanna Telichowska-Jakowska (MSc in Orthodontics)

Ortodonta, Właściciel

Ortodonta wykorzystujący w swojej praktyce nowoczesne techniki leczenia bezekstrakcyjnego. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. W 2016 roku otrzymała tytuł Master of Science in Orthodontics na uniwersytecie w Krems (Austria). W 2015 roku ukończyła 2-letni prestiżowy program specjalizujący w technice leczenia aparatami samoligaturującymi Damon System pod okiem dr Rafael Garcia Espejo, otrzymując tytuł „Master Damon” w Madrycie (Hiszpania). Czynnie udziela się jako członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) oraz European Orthodontic Society (EOS). Certyfikowany ortodonta systemów Damon® oraz Invisalign® (Status - Platinum Invisalign Doctor).

lek. dent. Daniel Domański

Dentysta, Protetyk

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonat chirurgii stomatologicznej i protetyki. W 2018 ukończył 10 miesięczne Practiculum Implantologii akredytowane przez OSIS- EDU oraz zdając egzamin końcowy przed Komisją Egzaminacyjną zdobył Certyfikat Umiejętności Implantologicznych Vivadental. Wyróżnia go empatyczne podejście do Pacjentów - interesuje się psychologią, co pozwala mu bezstresowo leczyć pacjentów. Dr. Daniel Domański może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie implanto-protetyki stomatologicznej. Od ponad 10 lat przeprowadził setki udanych procedur protetycznych takich jak całkowite odbudowy uśmiechu za pomocą koron pełnoceramicznych oraz licówek w stylu "holywood smile" czy metamorfoz z wykorzystaniem techniki bondingu. Jeśli szukasz doświadczonego stomatologa, który nie tylko doskonale zna się na protetyce stomatologicznej, ale także dba o twoje samopoczucie i komfort, dr Daniel Domański jest najlepszym wyborem.

lek. dent. Tomasz Kupryś

Dentysta, Protetyk

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Kontynuując naukę, odbył staż m.in. w Państwowej Klinice Stomatologicznej w Rosji. Uczestniczył w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą, a także w prestiżowych wykładach dr Mauro Fradeani we Włoszech, Didiera Dietschi w Szwajcarii oraz u dr. Alexandra Meyenberga w Moskwie. Ukończył Implant Prosthodontic Program w Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii i University of North Carolina w USA u dr Fernanda Vizcaya.
W Dental Avenue dr Tomasz przeprowadza kompleksowe zabiegi z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej. Nasi pacjenci mogą skorzystać z ogromnego doświadczenia dr Tomasza w pracy ze złożonymi przypadkami, pełnymi rekonstrukcjami zgryzu, ale przede wszystkim spektakularnymi metamorfozami uśmiechu.
Jego postawa i doskonałe umiejętności były prezentowane w programach telewizyjnych „Sekrety Lekarzy” oraz „Operacja Zdrowie”, gdzie z powodzeniem walczył o lepsze życie pacjentów. Jest także aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologicznej PASE, co umożliwia mu ciągły rozwój i wymianę doświadczeń z innymi specjalistami w dziedzinie stomatologii estetycznej.
Poza pracą, dr Tomasz Kupryś jest pasjonatem sportu, zdrowego stylu życia oraz miłośnikiem zwierząt. Jest również chętnie widzianym ekspertem w mediach, współpracując z magazynami takimi jak „Pani”, „Elle”, „Gala”, czy „Glamour”, a także portali internetowych i programów telewizyjnych.

lek. dent. Lidia Bombuszkar-Cichy

Dentysta, Protetyk

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. W klinice Dental Avenue zajmuje się stomatologią estetyczną, protetyką oraz stomatologią zachowawczą. Dbając o jakość wykonywanych zabiegów pracuje w powiększeniu korzystając z mikroskopu. W pracy stawia na indywidualne podejście do pacjenta, a współpraca zespołowa to klucz do osiągnięcia sukcesu leczenia. Posiada zaawansowane kwalifikacje w obszarze stawów skroniowo-żuchwowych, co umożliwia jej skuteczne diagnozowanie i leczenie różnorodnych przypadków związanych z dysfunkcjami tego obszaru. Dr Lidia nie tylko specjalizuje się w leczeniu problemów stawów skroniowo-żuchwowych, ale także zapewnia kompleksową opiekę protetyczną, która może obejmować zakładanie koron, mostów czy protez. Jej zaangażowanie w każdy przypadek oraz precyzyjne podejście do pracy gwarantują pacjentom trwałe i efektywne rozwiązania. Jej profesjonalizm i empatia sprawiają, że możesz czuć się pewnie, wiedząc, że jesteś w rękach eksperta, który naprawdę dba o Twoje zdrowie.

lek. dent. Przemek Kosewski

Stomatolog estetyczny | Chirurg stomatologiczny

W Dental Avenue zajmuje się chirurgią stomatologiczną i stomatologią estetyczną, w szczególności wykonywaniem kompozytowych licówek bez szlifowania zębów (bondingiem). W latach 2018-2022 był wykładowcą w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od 2019 roku prowadzi szkolenia dla stomatologów dotyczące minimalnie inwazyjnych technik odbudowy zębów oraz występuje w roli tłumacza podczas kursów dotyczących kompleksowego leczenia stomatologicznego. Co roku naucza studentów podczas warsztatów praktycznych ze stomatologii estetycznej podczas konkursu Jules Allemand Trophy. Jako członek Insieme Academy prowadzi wykłady dla studentów chcących kształcić się w stomatologii estetycznej z ponad 20 krajów świata. Sam jest absolwentem między innymi curriculum szkoleń dotyczących leczenia pacjentów ze startymi zębami i zaburzeniami zgryzu na Uniwersytecie w Chieti we Włoszech, a także Curriculum Implantologicznego ITI.

Wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu optycznym lup lub mikroskopu. Podczas zabiegów rekonstrukcji zębów kieruje się zasadą minimalnej inwazyjności leczenia oraz naśladowania działania i wyglądu naturalnych tkanek. Szczera rozmowa, która pozwala nie tylko na przekazanie informacji, a na rzeczywiste obopólne zrozumienie to dla niego podstawa do tego, aby poznać oczekiwania swoich pacjentów dotyczące ich nowego uśmiechu. Jego spokój i empatia pozwalają na to, aby spotkania z pacjentami przebiegały bez zbędnego stresu i w przyjaznej atmosferze.

lek. dent. Eliza Ignatowicz-Kmiołek

Dentysta, Endodonta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Starz podyplomowy odbyła w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. W 2017 roku ukończyła Medycynę Estetyczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W codziennej praktyce zajmuje się Stomatologią Zachowawczą, Endodoncją oraz Protetyką. Cechuje ją cierpliwość, staranność, ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta. Stale dokształca się na licznych kursach. Od początku studiów pasjonuje się również Medycyną Estetyczną, która jest doskonałym dopełnieniem wykonywanych zabiegów modelowania estetyki zębów.

lek. dent. Karolina Kulesza

Ortodonta

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się ortodoncją oraz interdyscyplinarnym leczeniem stomatologicznym. Stale poszerza swoja wiedzę o dziedzinę ortodoncji. Ciągłe dokształcanie się pozwala jej leczyć pacjentów według najnowszych wytycznych. Poza pracą zawodową miłośniczka aktywnego trybu życia, muzyki i podróży.

lek. dent. spec. Michał Perkowski

Implantolog, Chirurg Szczękowo-Twarzowy

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od stażu podyplomowego związany jest ze Szpitalem Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Ukończył szkolenie specjalizacyjne z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. Swoje doświadczenie i umiejętności stale wzbogaca biorąc udział w licznych kursach oraz konferencjach.

W Dental Avenue dr Michał Perkowski zajmuje się wszczepianiem implantów (implanty pojedyncze, all-on-4 oraz all-on-x) oraz chirurgią szczękowo-twarzową.

lek. dent. Filip Al-Ayed

Dentysta, Endodonta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. W pracy zawodowej skupia się na leczeniu endodontycznym z użyciem mikroskopu i maszynowych systemów pilnikowych oraz restoracji zębów z użyciem włókna szklanego. Posiada również doświadczenie w skomplikowanych ekstrakcjach zębów. Jest nastawiony na dalszy rozwój posiadanych kwalifikacji oraz zdobywanie umiejętności z zakresu nowoczesnych technik stomatologicznych. Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu endodoncji mikroskopowej oraz odbudów estetycznych z bezpieczną przebudową zwarcia.

W Dental Avenue zajmuje się leczeniem endodontycznym pierwotnym i powtórnym z użyciem mikroskopu i nowych systemow endodontycznych (Reciproc Blue, V-TAPER, Mtwo), odbudowami z użyciem wkładów z włókna szklanego, odbudowami estetycznymi zębów przednich i bocznych metodą flow-injection, wykonuje stałe prace protetyczne, takie jak licówki i korony pełnoceramiczne, inlaye, onlaye, endokorony.