Tomasz Kupryś - Dentysta stomatolog

Lekarz Dentysta Tomasz Kupryś

Metamorfozy uśmiechu (Protetyka)

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Uczestniczył w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą, a także w prestiżowych wykładach dr Mauro Fradeani we Włoszech, Didiera Dietschi w Szwajcarii oraz u dr. Alexandra Meyenberga w Moskwie. Ukończył Implant Prosthodontic Program w Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii i University of North Carolina w USA u dr Fernanda Vizcaya. Odbył staż m.in. w Państwowej Klinice Stomatologicznej w Rosji.

W Dental Avenue dr Tomasz przeprowadza kompleksowe zabiegi z zakresu protetyki i stomatologii estetycznej. Nasi pacjenci mogą skorzystać z ogromnego doświadczenia dr Tomasza w pracy ze złożonymi przypadkami, pełnymi rekonstrukcjami zgryzu, ale przede wszystkim spektakularnymi metamorfozami uśmiechu.

Tomasz Kupryś - Dzien Dobry TVN Dentysta stomatolog

Postawa Dr Tomasz Kuprysia i doskonałe umiejętności były prezentowane w programach telewizyjnych „Sekrety Lekarzy” oraz „Operacja Zdrowie”, gdzie z powodzeniem walczył o lepsze życie pacjentów. Jest częstym gościem w roli eksperta w programie "Dzień dobry TVN". Jest także aktywnym członkiem Polskiej Akademii Stomatologicznej PASE, co umożliwia mu ciągły rozwój i wymianę doświadczeń z innymi specjalistami w dziedzinie stomatologii estetycznej.
Poza pracą, dr Tomasz Kupryś jest pasjonatem sportu, zdrowego stylu życia oraz miłośnikiem zwierząt. Jest również chętnie widzianym ekspertem w mediach, współpracując z magazynami takimi jak „Pani”, „Elle”, „Gala”, czy „Glamour”, a także portali internetowych i programów telewizyjnych.Umów swoją wizytę konsultacyjną:

Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na konsultację i dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Ci osiągnąć uśmiech swoich marzeń. Nasz doświadczony zespół odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego uśmiechu.